parallax background

Hakkımızda

KANGAL, Anadolu insanının yüzyıllar boyu çobanın yanında onun sürüsünü kötü niyetli kimselerden ve vahşi hayvanlardan korumuş bir köpek.. Kangallar insanın en yakın ve sadık dostlarının başında gelmekte, onun canını ve malını korumaktadır. Kangallar günümüzde de fabrikaların, villaların, evlerin, çiftliklerin, yazlıkların vb. korunması için bütün alarm sistemlerinden daha etkili olarak görev almaktadır. Çiftliğimiz Kangal ve Türk Çoban Köpeklerinin Üretimi ve Satışı ile hizmetinizdedir.

KANGALTÜRK KANGAL ÇİFTLİĞİ olarak, milli köpeğimiz olan kangal köpeği yetiştiriciliği faaliyetine 2004 yılında Bursa’nın Karacabey ilçesinde başladık. Faaliyette olduğumuz süre içerisinde, en başta ırk kalitesi olmak üzere, gerçek safkan kangalın belirlenmesi, ıslah çalışmaları, tesisleşme, kangal köpeğinin tanıtımı ve ırk koruma çalışmaları yapmaktayız. Temel misyonumuz kangal köpeğinin, bugün net tanımının yapılamamış olmasından kaynaklanan sorunları aşmak, kangal köpeğinin net tanımını yapmak ve taleplilere secereli gerçek kangalları sunmaktır. Tesis dâhilinde 50, doğal ortamda ( büyük ve küçükbaş hayvan sürüleri ) 50 olmak üzere toplamda 100 kadar kangal köpeği ile üretim ve yetiştirme çalışmalarımız devam etmektedir. Ayrıca bu çalışmalarımız web sitemizde şekil bulmakta ve yaşamaktadır.

Çiftliğimiz Bursa ili Karacabey ilçesinde bulunmaktadır. Çiftliğimizin adresi iletişim linkinde bulunmakta olup, Çiftliğimiz siz değerli müşterilerini her zaman ağırlamaktan onur duyacaktır. 

SAYGILARIMIZLA


We started our business under the name of Kangal Turk Farm in 2004 in Karacabey, Bursa. During those 15 years, while growing our national Kangal dogs, we also focused on the quality of the origin of them. We also worked on constructing the right building, introducing Kangals to people and saving the origin. Our mission is to overcome the problems which occur because of the mistakes made while introducing the Kangals and to grow the true origin dogs to Kangal lovers. Our growing business goes on with 50 dogs in the farm and also 50 dogs in the natural area ( with cows and sheep ). Besides, you can follow our works from our website 


İletişim