Sıkça Sorulan Sorular

Çiftliğinizin tam adresi nedir?
Çiftliğimiz Bursa Balıkesir yolunda 51.km de Bpet benzinlik yanındadır. Tabelada Kangaltürk yazmaktadır. Bursa / Karacabey
Kredi Kartı ile Kangal yavru satışınız var mı?
Evet geçerlidir. Word ve visa karta 9 taksit yapılabilir.
Kangal Yavru Alırken nelere dikkat etmeliyiz?
Öncelikle Kangal mı , Anadolu Çoban Köpeği yavrusu mu veya Malaklı (Aksaray köpeği) yavrusu mu istediğinizi bilmeniz gerekmektedir.Bu bilgilere sahip değilseniz, bu köpeklerin arasındaki farkı çiftliğimize gelerek bizzat tarafımızdan detaylı bir bilgiye sahip olabilir veya web sitemizde Kangal ve Çoban köpekleri tanıtımları ile alakalı videolarımızdan fikir edinebilirsiniz. Bunun akabinde karar verdiğiniz Türk Çoban Köpeği cinsine (Kangal, iri tarz Anadolu çoban köpeği,Malaklı ) göre yavrunun Anne Babasını da görerek , ve yavrunun günü gelmiş aşıları yapılmış ise yavru seçimini yapabilirsiniz.
Çiftliğiniz Her Gün Açık mıdır
Evet çiftliğimiz her gün açıktır. Fakat siz eğer uzun yoldan geliyorsanız, yola çıkmadan önce bizimle telefon ile irtibata geçiniz ki özellikle şahsım olarak da sizi misafir edebileyim. 0 532 781 7241 ŞEREF ALKAN
Kangal Köpeklerinde arka ayaklarda çift tırnak (soya, mahmuz) olması, orjinal kangal kriteri midir?
Kangal Köpeklerinde veya diğer köpeklerde , arka ayaklarda çift tırnak (mahmuz,soya ) olması kesinlikle bir kriter değildir. Köpeğin yürümesini koşmasını engeleyen ve hatta ileriki dönemlerde takip edilmediği takdirde büyüyerek ete nüfuz etmesiyle kangrene kadar yol açabilecek bir uvuzdur.
Kangal Köpeklerinin kulakları kesilmeli mi ve çiftliğinizde kulak kesimi yapıyor musunuz?
Çiftliğimizde, Kangal Köpeklerinin veya yavrularının kulak kesimi yapılmamakla birlikte, kulak kesimi gerekli bir işlem değildir.